Positioner servo muatan abot 2 sumbu
Dimensi Posisi

Katrangan
- Kepriye obahe positioner L 2 sumbu iki?
1 sumbu bisa muter 360° horisontal, sumbu liyane bisa muter 360° kiwa lan tengen
Posisi pengelasan biasane kasusun saka mekanisme slewing meja kerja lan mekanisme turnover, sing ngidini benda kerja sing dipasang ing meja kerja ing sudut pengelasan utawa pas sing dikarepake kanthi ngangkat, turnover, lan slewing meja kerja.
- Kepriye cara kerjane positioner?
Seri posisi pengelasan ana jinis miring sisih, jinis rotasi sirah lan buntut, jinis rotasi ngangkat sirah lan buntut, jinis miring sirah lan buntut lan jinis rotasi dobel, lan liya-liyane.
Iki bisa dicocogake karo manipulator las kanggo dibentuk dadi mesin las khusus otomatis, lan uga dicocogake karo peralatan periferal robot lan robot kanggo nggayuh otomatisasi las. Lan kita uga bisa nggawe posisi las khusus miturut benda kerja lan syarat teknologi klien sing beda-beda.
Diameter Posisi
| Model | JHY4030L-080 |
| Tegangan Input sing Dirating | Fase tunggal 220V, 50/60HZ |
| Kelas Isolasi Motor | F |
| Meja putar | Diameter 800mm (bisa disesuaikan) |
| Bobot | Kira-kira 400kg |
| Beban Maks. | Beban Aksial ≤300kg / ≤500kg/ ≤1000kg (>1000kg bisa disesuaikan) |
| Kemampuan kanggo mbaleni | ±0.1mm |
| Posisi Mandheg | Posisi Apa Waé |
Aplikasi
Onderdil mobil, onderdil sepeda, onderdil mobil, perabot baja, energi anyar, struktur baja, mesin konstruksi, peralatan fitness, lan liya-liyane.
Produk utama saka positioner pengelasan kita
Posisi pengelasan tipe puteran sirah-buntut 1 sumbu
Posisi pengelasan putar vertikal 1 sumbu head-stock
Posisi pengelasan puteran horisontal 1 sumbu
Posisi pengelasan tipe P 2 sumbu
Posisi pengelasan tipe U 2 sumbu
Posisi pengelasan tipe L 2 sumbu
Posisi pengelasan horisontal 3 sumbu
Posisi pengelasan flip 3 sumbu munggah-mudhun
Paket: Wadhah kayu
Wektu pangiriman: 40 dina sawise pembayaran awal ditampa
Pitakonan sing Sering Ditakoni
1.Q: apa positioner sampeyan bisa digunakake karo robot Fanucku?
A: Inggih
2. Apa positioner sampeyan bisa obah selaras karo robot ABB-ku?
A: Ya, pasang wae motor merek sing padha karo robot sampeyan ing positoner.
3.Q: Kepiye carane positioner dikontrol?
A: Nalika sampeyan nggunakake robot JHY, mula bisa dikontrol dening sistem kontrol robot kita; nalika sampeyan nggunakake robot merek liyane, kita bisa nglengkapi positioner nganggo kabinet PLC kanggo bisa digunakake karo robot sampeyan.






