Stasiun kerja robotika pengelasan aluminium baja tahan karat 6 sumbu
Katrangan
Posisi 2 sumbu bisa muter horisontal ±180° lan muter flip.
Rotasi positioner dikontrol dening kabinet kontrol sing nyambung ing sangisore kabinet kontrol robot. Sajrone proses pengelasan, bisa nglakokake gerakan sing sinkron antarane robot lan positioner.
Positioner iki cocok kanggo benda kerja sing kudu dilas ing pirang-pirang sudut lan bisa digunakake karo robot las kanggo kerja las sing luwih fleksibel lan kanggo ningkatake efisiensi lan kualitas las.
Parameter teknis posisi
| Model | JHY4030P-080 |
| Tegangan Input sing Dirating | Fase tunggal 220V, 50/60HZ |
| Kalor Isolasi Motor | F |
| Meja Kerja | Diameter 800mm (bisa disesuaikan) |
| Bobot | Kira-kira 400kg |
| Beban Maks. | Beban Aksial ≤300kg / ≤500kg / ≤1000kg (>1000kg bisa disesuaikan) |
| Kemampuan kanggo mbaleni | ±0.1mm |
| Posisi Mandheg | Posisi Apa Waé |
Komponen stasiun kerja robot
| Produk | Jumlah |
| Robot las 6 sumbu | 1 set |
| Posisi 2 sumbu | 1 set |
| Sumber daya pengelasan | 1 set |
| Obor las | 1 set |
| Kothak kontrol | 2 pcs |
| Stasiun pembersihan obor | 1 set |
| Rel linier robot | *m (opsional) |
| Sensor laser | 1 set (opsional) |
| Gorden lampu pengaman | 1 set (opsional) |
| Pager pengaman | *m (opsional) |
Apa sebabe milih kita?
1. Kita minangka salah sawijining produsen robot las batch ing China.
2. Kita ora mung produsen robot nanging uga ngasilake positioner.
3. Luwih saka 10 taun pengalaman ing proyek terintegrasi robot.
4. Sistem kontrol robot gampang dioperasikake lan stabil digunakake.
5. Sistem kontrol robot bisa ngontrol nganti 12 sumbu.
6. Produk kita wis didol menyang luwih saka 30 kabupaten ing Asia Tenggara, Asia Kulon, Eropa, Amerika Utara, Amerika Selatan, Australia, lan liya-liyane.













