Stasiun kerja robotika pengelasan aluminium baja tahan karat 6 sumbu

Fitur
1. Desain kabel bawaan robot ngidini robot obah tanpa gangguan lan tata letak stasiun kerja rapi lan rapi
2. Kabinet kontrol robot bisa ngontrol nganti 11 sumbu, ngindhari debugging PLC sing rumit lan pendhudhukan ruang
3. Robot JHY lan positioner bisa disinkronake, lan robot bisa ngelas bebarengan nalika positioner lagi muter, saengga stasiun kerja iki cocok banget kanggo ngelas bunder.
4. Macem-macem peralatan tambahan kasedhiya, kayata sensor laser, gorden lampu pengaman, lan pager pengaman.
5. Sistem kontrol ngemot sawetara paket proses pengelasan, sing ngidini mode pengelasan sing beda-beda digunakake kanggo benda kerja sing beda-beda.
Parameter teknis posisi
| Model | JHY4030D-080 |
| Tegangan Input sing Dirating | Fase tunggal 220V, 50/60HZ |
| Kalor Isolasi Motor | F |
| Meja Kerja | Diameter 800mm (bisa disesuaikan) |
| Bobot | Kira-kira 400kg |
| Beban Maks. | Beban Aksial ≤300kg / ≤500kg / ≤1000kg (>1000kg bisa disesuaikan) |
| Kemampuan kanggo mbaleni | ±0.1mm |
| Posisi Mandheg | Posisi Apa Waé |
Komponen stasiun kerja robot
1. Robot las:
Tipe: Robot las MIG-BR-1510A, BR-1810A, BR-2010A
Robot las TIG: BR-1510B, BR-1920B
Robot las laser: BR-1410G, BR-1610G
2. Posisi
Model: JHY4030D-080
Jinis: positioner puteran horisontal 1-sumbu
3. Sumber daya pengelasan
Tipe: Sumber daya pengelasan 350A/500A
4. Pistol las
Jinis: bedhil berpendingin udara, bedhil berpendingin air, bedhil push-pull
5. Stasiun pembersih obor:
Model: SC220A
Tipe: Pembersih obor las pneumatik otomatis
Piranti liyane kanggo stasiun kerja robot
1. Rel obah robot
Model: JHY6050A-030
2. Sensor laser (opsional)
Fungsi: pelacakan las, posisi.
3. Gorden lampu pengaman (opsional)
Jarak protèktif: 0,1-2m, 0,1-5m; dhuwur protèktif: 140-3180mm
4. Pager keamanan (opsional)
5. Kabinet PLC (opsional)












