solusi robot pengelasan otomatis

Kepiye carane milih stasiun kerja sing bisa dipercaya?
Kapisan, critakna rincian benda kerjamu, kayata bahan, kekandelan, dimensi, lan bobot benda kerja.
banjur critakake kabutuhan sampeyan: efek jahitan las sing dikarepake, lingkungan kerja sing aman, lan liya-liyane
banjur kita ngrembug babagan proses produksi sampeyan, kepiye carane sampeyan nindakake pakaryan motong? apa bedane gedhe antarane bagean siji lan sijine?
Pungkasanipun, kita nyaranake robotika, positioner, rel robot, sensor laser, gorden lampu pengaman, pager pengaman, lan liya-liyane sing cocog kanggo macem-macem aplikasi lan spesifikasi sing cocog karo proses produksi pelanggan.
Parameter teknis posisi
| Model | JHY4030U-120 |
| Tegangan Input sing Dirating | Fase tunggal 220V, 50/60HZ |
| Kalor Isolasi Motor | F |
| Ukuran meja putar | 1200X650mm (bisa disesuaikan) |
| Bobot | Deleng bobot sing sejatine |
| Beban Maks. | Beban Aksial ≤300kg / ≤500kg / ≤1000kg (>1000kg bisa disesuaikan) |
| Kemampuan kanggo mbaleni | ±0.1mm |
| Posisi Mandheg | Posisi Apa Waé |
Komponen stasiun kerja robot
1. Robot las:
Tipe: Robot las MIG-BR-1510A, BR-1810A, BR-2010A
Robot las TIG: BR-1510B, BR-1920B
Robot las laser: BR-1410G, BR-1610G
2. Posisi
Jinis sing beda: 1 sumbu, 2 sumbu, 3 sumbu positioner, muatan: 300/500/1000kg utawa disesuaikan
3. Rel lemah
Jinis: muatan 500/1000kg, dawane ≥3m kanggo opsional.
4. Mesin las
Tipe: Mesin las 350A/500A
Karakter: bisa digunakake kanggo baja karbon, aluminium baja tahan karat lan pengelasan galvanis
5. Obor las:
Jinis: 350A-500A, didinginkan udara, didinginkan air, ditarik-dorong
6. Stasiun pembersih obor:
Tipe: Pembersih obor las pneumatik otomatis
Fungsi: ngethok kawat las, ngresiki obor, nyemprotake lenga
7. Sensor laser (opsional)
Fungsi: pelacakan las, posisi.
8. Gorden lampu pengaman (opsional)
Fungsi: biasane dipasang ing pager keamanan kanggo nglindhungi wong kanthi efektif kanthi mblokir tirai lampu keamanan
9. Pager keamanan (opsional)
Fungsi: Dipasang ing pinggiran workstation robot kanggo ngisolasi peralatan kanggo nglindhungi keamanan personel
Paket: Wadhah kayu
Wektu pangiriman: 40 dina sawise pembayaran awal ditampa












