Posisi pengelasan reducer RV sing akurat banget

Katrangan
● Posisi pengelasan kasusun saka unit rotasi meja kerja, unit jungkir balik, lan sistem kontrol listrik.
● Obahe positioner bisa dikontrol kanthi cepet nganggo tombol start lan stop.
● Fungsi ekstensi kontrol sambungan karo peralatan liyane.
● kanthi kaluwihan volume sing ringkes, tampilan sing apik, bobote entheng lan operasi sing gampang.
● Desain khusus miturut benda kerja lan prosedur pengelasan pelanggan kasedhiya miturut panyuwunan
Meja putar positioner bisa digawe bunder utawa bentuk kaya ing ndhuwur.
Ukuran turntable las lan muatan sumbu bisa disesuaikan.
● Bisa diadaptasi karo merek robot liyane kaya Fanuc, ABB, KUKA, Yaskawa. (gambar motor kudu ditawakake dening pelanggan, banjur kita ninggalake bolongan instalasi adhedhasar gambar motor)
Kabinet PLC opsional.
Diameter Posisi
| Model | JHY4030U-120 |
| Tegangan Input sing Dirating | Fase tunggal 220V, 50/60HZ |
| Kelas Isolasi Motor | F |
| Meja Kerja | 1200*650mm/diameter 1200mm (bisa disesuaikan) |
| Bobot | Kira-kira 400kg |
| Beban Maks. | Beban Aksial ≤300kg / ≤500kg/ ≤1000kg (>1000kg bisa disesuaikan) |
| Kemampuan kanggo mbaleni | ±0.1mm |
| Posisi Mandheg | Posisi Apa Waé |
Produk utama saka positioner pengelasan kita
Posisi pengelasan tipe puteran sirah-buntut 1 sumbu
Posisi pengelasan putar vertikal 1 sumbu head-stock
Posisi pengelasan puteran horisontal 1 sumbu
Posisi pengelasan tipe P 2 sumbu
Posisi pengelasan tipe U 2 sumbu
Posisi pengelasan tipe L 2 sumbu
Posisi pengelasan horisontal 3 sumbu
Posisi pengelasan flip 3 sumbu munggah-mudhun
Paket: Wadhah kayu
Wektu pangiriman: 40 dina sawise pembayaran awal ditampa
Pitakonan sing Sering Ditakoni
Q: Apa kita perusahaan dagang utawa produsen?
A: Kita minangka produsen kanthi pengalaman luwih saka 10 taun.
P: Apa panjenengan gadhah robot pengelasan piyambak?
A: Inggih. Kita uga produsen robotika pengelasan.
P: Pabrik panjenengan dumunung ing pundi? Kepriye carane kula saged ngunjungi mrika?
A: Pabrik kita dumunung ing kutha Wuxi ing China.
P: Kepiye sampeyan bisa njamin kualitas produk?
A: Kita duwe sistem kontrol kualitas sing ketat ing proses produksi lan kita nampani klien sing teka ngunjungi kita kanggo mriksa kualitas produk sadurunge dikirim.
P: Pira suwene periode garansi?
A: Setaun.






