Positioner pengelasan sing akurat banget nganggo motor servo
Dimensi Posisi

Katrangan
2 AXIS SERVO POSITIONER
- Positioner kanggo sistem robot pengelasan
-1 sumbu bisa diputer kanthi horisontal lan sumbu liyane bisa dibalik munggah lan mudhun kanggo pengelasan multi-sudut saka benda kerja sing kompleks
- Positioner nggunakake piranti penggerak sing padha karo robot lan kasedhiya kanthi kecepatan dhuwur, presisi dhuwur, lan muatan dhuwur
- Nyedhiyakake kualitas pengelasan sing luwih dhuwur
- Awak sing kompak kanthi momen, inersia, lan kapasitas beban sing diidinake sing luwih apik bisa direalisasikake
Bisa diadaptasi karo merek robot liyane kaya Fanuc, ABB, KUKA, Yaskawa. (gambar motor kudu ditawakake dening pelanggan, banjur kita ninggalake bolongan instalasi adhedhasar gambar motor)
Kabinet PLC opsional.
Diameter Posisi
| Model | JHY4030P-080 |
| Tegangan Input sing Dirating | Fase tunggal 220V, 50/60HZ |
| Kelas Isolasi Motor | F |
| Meja Kerja | Diameter 800mm (bisa disesuaikan) |
| Bobot | Kira-kira 400kg |
| Beban Maks. | Beban Aksial ≤300kg / ≤500kg (>500kg bisa disesuaikan) |
| Kemampuan kanggo mbaleni | ±0.1mm |
| Posisi Mandheg | Posisi Apa Waé |
Paket: Wadhah kayu
Wektu pangiriman: 40 dina sawise pembayaran awal ditampa
Pitakonan sing Sering Ditakoni
1. P: Apa aku isa nggunakake positionermu kanggo robot fanuc/abb/kuka/yaskawa-ku?
A: Inggih. Nanging motor kasebut kudu ditawakake lan dipasang dhewe.
2. P: Apa posisi sampeyan bisa obah selaras karo robot sampeyan?
A: Inggih.






