Posisi pengelasan puteran 3 sumbu sing efisien dhuwur
Dimensi Posisi

Katrangan
● Posisioner 3 sumbu iki kasusun saka unit rotasi meja kerja, unit rotasi horisontal pigura, lan sistem kontrol listrik.
● 2 meja kerja ing siji posisi, mung bisa dimuat lan dibongkar ing sisih siji, kerjane efisien banget, luwih apik, lan papan dipadhetke
● Obahe positioner bisa dikontrol kanthi cepet nganggo tombol start lan stop.
● Bisa diadaptasi karo merek robot liyane kaya Fanuc, ABB, KUKA, Yaskawa. (gambar motor kudu ditawakake dening pelanggan, banjur kita ninggalake bolongan instalasi adhedhasar gambar motor)
Kabinet PLC opsional.
Diameter Posisi
| Model | JHY4030S-180 |
| Tegangan Input sing Dirating | Fase tunggal 220V, 50/60HZ |
| Kelas Isolasi Motor | F |
| Meja Kerja | 1800*800mm (bisa disesuaikan) |
| Bobot | Kira-kira 1600kg |
| Beban Maks. | Beban Aksial ≤300kg / ≤500kg/ ≤1000kg (>1000kg bisa disesuaikan) |
| Kemampuan kanggo mbaleni | ±0.1mm |
| Posisi Mandheg | Posisi Apa Waé |
Produk utama saka positioner pengelasan kita
Posisi pengelasan tipe puteran sirah-buntut 1 sumbu
Posisi pengelasan putar vertikal 1 sumbu head-stock
Posisi pengelasan puteran horisontal 1 sumbu
Posisi pengelasan tipe P 2 sumbu
Posisi pengelasan tipe U 2 sumbu
Posisi pengelasan tipe L 2 sumbu
Posisi pengelasan tipe L pengangkat 2 sumbu
Posisi pengelasan horisontal 3 sumbu
Posisi pengelasan flip 3 sumbu munggah-mudhun
Posisi pengelasan kepala-ekor 2 sumbu sing bisa diatur stok
Paket: Wadhah kayu
Wektu pangiriman: 40 dina sawise pembayaran awal ditampa
Pitakonan sing Sering Ditakoni
Q: Apa kita perusahaan dagang utawa produsen?
A: Kita minangka produsen kanthi pengalaman luwih saka 10 taun.
P: Apa panjenengan gadhah robot pengelasan piyambak?
A: Inggih. Kita uga produsen robotika pengelasan.
Q: Apa positioner bisa dilebokake ing logo klien?
A: Ya, kita bisa masang logo sampeyan dhewe.
P: Kepiye sampeyan bisa njamin kualitas produk?
A: Kita duwe sistem kontrol kualitas sing ketat ing proses produksi lan kita nampani klien sing teka ngunjungi kita kanggo mriksa kualitas produk sadurunge dikirim.
P: Pira suwene periode garansi?
A: Setaun.






