Posisi pengelasan pipa puteran nganggo motor servo
Dimensi Posisi

Katrangan
- Posisi pengelasan pipa iki digunakake kanggo macem-macem aplikasi wiwit saka spooling pipa nganti posisi bagean sing dawa banget kayata komponen sasis utawa tiang lampu jalan.
- Posisi pengelasan ningkatake produktivitas nalika ngelas pipa, poros, rodha, siku, lan perlengkapan liyane.
- Ukuran meja putar las lan muatan sumbu bisa disesuaikan, chuck lan roda pendukung kasedhiya.

- Bisa diadaptasi karo merek robot liyane kaya ta – Fanuc, ABB, KUKA, Yaskawa. (gambar motor kudu ditawakake dening pelanggan, banjur kita ninggalake bolongan instalasi adhedhasar gambar motor)
- Kabinet PLC opsional.
Diameter Posisi
| Model | JHY4010T-050 |
| Tegangan Input sing Dirating | Fase tunggal 220V, 50/60HZ |
| Kelas Isolasi Motor | F |
| Meja Kerja | Diameter 500mm (bisa disesuaikan) |
| Bobot | Kira-kira 400kg |
| Beban Maks. | Beban Aksial ≤100kg / ≤300kg / ≤500kg (bisa disesuaikan) |
| Kemampuan kanggo mbaleni | ±0.1mm |
| Posisi Mandheg | Posisi Apa Waé |
Aplikasi
Onderdil mobil, onderdil sepeda, onderdil mobil, perabot baja, energi anyar, struktur baja, mesin konstruksi, peralatan fitness, lan liya-liyane.
Paket: Wadhah kayu
Wektu pangiriman: 40 dina sawise pembayaran awal ditampa
Pitakonan sing Sering Ditakoni
1.Q: Kepiye carane milih psitioner las sampeyan?
A: Tulung critakake bobot, dimensi benda kerja sampeyan lan tunjukake foto posisi pengelasane, banjur kita bakal menehi rekomendasi posisi pengelasan sing cocog.
2. P: Apa aku isa nggunakake positionermu kanggo robot fanuc/abb/kuka/yaskawa-ku?
A: Inggih. Nanging motor kasebut kudu ditawakake lan dipasang dhewe.
3.Q: Apa sampeyan nampa pesenan khusus?
A: Ya, kita bisa ngrancang positioner kanthi ukuran muatan lan meja kerja sing beda.







