stasiun kerja pengelasan robot kanggo bagean cilik
Parameter teknis posisi
| Model | JHY4010U-050 |
| Tegangan Input sing Dirating | Fase tunggal 220V, 50/60HZ |
| Kalor Isolasi Motor | F |
| Meja Kerja | Diameter 500mm |
| Bobot | Deleng bobot sing sejatine |
| Beban Maks. | Beban Aksial 100kg |
| Kemampuan kanggo mbaleni | ±0.1mm |
| Posisi Mandheg | Posisi Apa Waé |
Komponen stasiun kerja robot
1. Robot las:
Tipe: Robot las MIG-BR-1510A, BR-1810A, BR-2010A
Robot las TIG: BR-1510B, BR-1920B
Robot las laser: BR-1410G, BR-1610G
2. Posisi
Model: JHY4010U-050
Tipe: positioner 2-axis
3. Sumber daya pengelasan
Tipe: Sumber daya pengelasan 350A/500A
4. Obor las
Jinis: obor sing adhem udara, obor sing adhem banyu, obor sing ditarik-tarik
5. Stasiun pembersih obor:
Model: SC220A
Tipe: Pembersih obor las pneumatik otomatis
Piranti liyane ing stasiun kerja robot
1. Rel obah robot
Model: JHY6050A-030
2. Sensor laser (opsional)
Fungsi: pelacakan las, posisi
3. Gorden lampu pengaman (opsional)
Jarak protèktif: 0,1-2m, 0,1-5m; dhuwur protèktif: 140-3180mm
4. Pager keamanan (opsional)
5. Kabinet PLC (opsional)
Bahan las
Pengelasan Baja Tahan Karat
Pengelasan Aluminium
Pengelasan Baja Karbon
Pengelasan tabung/pipa/plat galvanis
Pengelasan Gulungan Dingin
Aplikasi
Onderdil mobil, onderdil sepeda, onderdil mobil, perabot baja, energi anyar, struktur baja, mesin konstruksi, peralatan fitness, lan liya-liyane.
Paket:Wadhah kayu
Wektu pangiriman:40 dina sawise pembayaran awal ditampa
Pitakonan sing Sering Ditakoni
P: Informasi apa sing kudu dakwenehake supaya sampeyan bisa menehi rekomendasi robot sing cocog kanggo aku?
Wangsulan: Mangga paringana gambar rinci babagan benda kerja, kalebu bahan, kekandelan, posisi pengelasan, dimensi lan bobot benda kerja.
P: Apa sampeyan bisa nyedhiyakake layanan khusus kanggo produk kita?
Wangsulan: Inggih. Kita bakal nyedhiyakake solusi sistem pengelasan robot profesional miturut produk khusus sampeyan. Sampeyan mung perlu ngirim gambar produk rinci lan syarat pengelasan, banjur kita bakal menehi proposal teknis khusus kanggo sampeyan.
P: Pira suwene masa garansi lan wektu pangiriman?
Wangsulan: Periode garansi yaiku 12 sasi. Lan wektu pangiriman sajrone 30 dina sawise nampa deposit sampeyan.
P: Aku pengin ngerti kualitas pengelasan kanggo produk kita, apa sing kudu daklakoni?
Wangsulan: Panjenengan saged ngirim conto dhateng pabrik kita kanggé nindakaken uji pengelasan. Sasampunipun uji pengelasan, kita badhé ngirim video lan gambar pengelasan dhateng panjenengan kanggé referensi. Kita ugi badhé ngirim conto dhateng panjenengan kanggé verifikasi.












