sel robot las nganggo pisitioner lan rel slide mlaku
Katrangan
Biasane, jangkauan paling dawa kanggo lengen robot las yaiku 2000mm. Yen benda kerja wis kegedhen kanggo nggunakake robot 2000mm, mula rel lemah sing obah mbantu ngluwihi dawa robot sing obah. Kabinet kontrol, sumber daya las, lan peralatan liyane uga bisa dirancang kanthi ngadeg ing rel.
Ing sisih liya, positioner head-tail 1-axis mbantu nyekeli benda kerja sing dawa lan muter kanggo entuk pengelasan ngarep lan mburi.
Parameter teknis posisi
| Model | JHY4030A-180 / JHY4030A-250 |
| Tegangan Input sing Dirating | Fase tunggal 220V, 50/60HZ |
| Kalor Isolasi Motor | F |
| Meja Kerja | 1800X800mm / 2500X800mm (bisa disesuaikan) |
| Bobot | Kira-kira 600kg/ Kira-kira 800kg |
| Beban Maks. | Beban Aksial ≤300kg / ≤500kg/ ≤1000kg (>1000kg bisa disesuaikan) |
| Kemampuan kanggo mbaleni | ±0.1mm |
| Posisi Mandheg | Posisi Apa Waé |
Parameter teknis rel obah
| Model | JHY6030A/ 6050A/ 6100A |
| Tegangan Input sing Dirating | Fase tunggal 220V, 50/60HZ |
| Kalor Isolasi Motor | F |
| Meja Kerja | 500X500mm (bisa disesuaikan) |
| Bobot | Kira-kira 450kg |
| Beban Maks. | Beban Aksial ≤300kg / ≤500kg / ≤1000kg (>1000kg bisa disesuaikan) |
| Kemampuan kanggo mbaleni | ±0.1mm |
| Posisi Mandheg | Posisi Apa Waé |
Paket: Wadhah kayu
Wektu pangiriman: 40 dina sawise pembayaran awal ditampa
Pitakonan sing Sering Ditakoni
P: Apa aku uga kudu tuku positioner supaya cocog karo robot las?
Wangsulan: Kuwi gumantung saka kerumitan benda kerjamu. Yen benda kerjamu rumit, sampeyan kudu tuku positioner sing cocog karo robot las.
P: Informasi apa sing kudu dakwenehake supaya sampeyan bisa menehi rekomendasi robot sing cocog kanggo aku?
Wangsulan: Mangga paringana gambar rinci babagan benda kerja, kalebu bahan, kekandelan, posisi pengelasan, dimensi lan bobot benda kerja.
P: Apa sampeyan bisa nyedhiyakake layanan khusus kanggo produk kita?
Wangsulan: Inggih. Kita bakal nyedhiyakake solusi sistem pengelasan robot profesional miturut produk khusus sampeyan. Sampeyan mung perlu ngirim gambar produk rinci lan syarat pengelasan, banjur kita bakal menehi proposal teknis khusus kanggo sampeyan.
P: Apa sampeyan bisa ngirim insinyur menyang negara kita kanggo nyetel mesin kasebut?
Wangsulan: Inggih. Kita bakal ngirim insinyur menyang negara sampeyan kanggo mbantu instalasi lan komisioning, lan pelatihan. Yen ana masalah, kita uga bisa nyedhiyakake layanan online.
P: Aku pengin ngerti kualitas pengelasan kanggo produk kita, apa sing kudu daklakoni?
Wangsulan: Panjenengan saged ngirim conto dhateng pabrik kita kanggé nindakaken uji pengelasan. Sasampunipun uji pengelasan, kita badhé ngirim video lan gambar pengelasan dhateng panjenengan kanggé referensi. Kita ugi badhé ngirim conto dhateng panjenengan kanggé verifikasi.












